אודות

אודות 2019-02-25T18:26:18+02:00

חסדאי אורטופדיה – אודות

שמי אייל ואני מהנדס תעשייה וניהול בהשכלתי. עבדתי במשך מספר שנים כמהנדס במשרד הביטחון ובשעות הפנאי נהניתי לעסוק בעבודת כפיים, המשלבת ציור ופיסול; לכן, בתוך תוכי, תמיד שאפתי לעסוק במקצוע שבסופו של דבר יאפשר לי להביע את הכישורים היצירתיים שלי.

גיליתי את עולם המדרסים, לאחר שהזדקקתי למדרסים בעצמי, בעקבות בעיה בכף הרגל. לאחר ביצוע תהליך של מחקר עצמי מקיף, על מנת להקל על הסימפטומים מהם סבלתי, הבנתי כי עולם זה מרתק אותי והחלטתי להתמחות בתחום המדרסים, בשילוב עבודה במכוני אורטופדיה שונים, וזאת על מנת ללמוד את התחום לעומק.

בשנת 2009 בחרתי לצאת לדרך חדשה ופתחתי מכון אורטופדי, המתמחה בייצור מדרסים, המותאמים באופן אישי לכל מטופל וכך בעשר השנים האחרונות אני מנהל מכון פרטי, אליו מגיעים מטופלים רבים, בעיקר מפה לאוזן.

במהלך השנים עברתי השתלמויות בארץ ובחו"ל כולל לימודים של שנה במסגרת האוניברסיטה, אשר הכשירה אותי כאורטוטיסט מוסמך וכן שילבתי לימודי רפלקסולוגיה, על מנת להכיר ולהעמיק בנושא בעיות בכף הרגל.

כיום אני מטפל בספורטאים, חולי סכרת, חיילים, ילדים ומטופלים אשר מופנים אליי על ידי רופאים, בעקבות בעיות בכף הרגל והגב.

שיטת הייצור במכון שלנו מתבססת על ייצור מדרסים בשיטת הגבס, שיטה מתקדמת המאפשרת להתאים את המדרס המיטבי עבור המטופל, תוך שימוש בחומרים איכותיים.

על השיטה, החומרים ועוד קראו במאמרים המצורפים. בהצלחה!

מעוניינים לרכוש מדרסים? קראו על מחירי מדרסים.

לפגישת ייעוץ חינם: 076-5408355

Thanks!